INFORMACJE WYSYŁKOWE

Jesteśmy dumni, że oferujemy naszym klientom doskonałą wartość i obsługę. Do wysyłki zamówień korzystamy z usług wysyłkowych o nazwie Yunexpress, 4PXexpress, EMS, China post i ePacket.
Wysyłamy na cały świat, ale głównie do Ameryki Północnej, Europy i Oceanii.

MIĘDZYNARODOWA WYSYŁKA
Oferujemy usługi wysyłki międzynarodowej. Jednak istnieją lokalizacje, do których nie możemy wysłać. Jeśli pochodzisz z jednego z tych krajów, skontaktujemy się z Tobą. (W przypadku paczek wysyłanych do Korei proszę podać kod odprawy celnej lub datę urodzenia dla obywateli spoza Korei, użytkownicy z Brazylii powinni podać numer CPF)

UTRACONE / BRAKUJĄCE PACZKI
fredasa.com ces. Przed przetworzeniem zamówienia upewnij się, że adres rozliczeniowy i wysyłkowy są prawidłowe.

ZWYCZAJE
Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek opłaty celne po wysłaniu przedmiotów. Kupując nasze produkty, zgadzasz się, że bierzesz pełną odpowiedzialność za opłaty celne, gdy zamówienie dotrze do kraju przeznaczenia. (w normalnych okolicznościach zadeklarujemy cenę produktu zgodnie z sytuacją celną, co może uniknąć płacenia ceł )

INFORMACJE DOTYCZĄCE ŚLEDZENIA
Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z numerem przesyłki.

STANY ŚLEDZENIA „W TEJ CHWILI BRAK INFORMACJI DOSTĘPNYCH”.
Aktualizacja informacji o śledzeniu w systemie może potrwać od 4 do 7 dni roboczych. Jeśli Twoje zamówienie zostało złożone ponad 8 dni roboczych temu i nadal nie ma informacji o Twoim numerze śledzenia, skontaktuj się z nami (za pośrednictwem poczty e-mail).

CZAS WYSYŁKI
Czas dostawy różni się w zależności od lokalizacji, w przypadku produktów wielkogabarytowych zwykle podajemy szacowany czas dostawy na stronie szczegółów produktu.

 

 

Maksymalny czas dostawy – 49 dni roboczych.

*Nie obejmuje to naszego 2-5 dniowego czasu przetwarzania.

*Wszystkie czasy wysyłki nie obejmują opóźnień w odprawie/celnej

*Z powodu sytuacji związanej z COVID-19, jak wiesz, mogą wystąpić nieoczekiwane opóźnienia, ale postaramy się jak najlepiej, aby Twoje zamówienie dotarło na czas.

*Nasze produkty są specjalnie sterylizowane podczas produkcji i pakowania, aby zapewnić bezpieczeństwo i sterylność.