O NAS

Liczne niepewne żądania spowodowały ogromną niepewność na rynku odzieżowym. Dlatego chociaż w branży odzieżowej jest wielu dostawców, każdy wytwarza inne produkty. Celem naszej strony internetowej jest umożliwienie klientom w różnym wieku kupowania ich ulubionych produktów na naszej stronie.


fredasa.com to firma specjalizująca się w produkcji i przetwarzaniu odzieży, koszul, T-shirtów, spodni codziennych, dżinsów, kurtek, swetrów, ubrań codziennych, wiatrówek, garniturów, swetrów, swetrów i innych produktów, z pełnym i naukowym zarządzaniem jakością system.


Nasza firma jest firmą odzieżową integrującą badania i rozwój, projektowanie, produkcję i sprzedaż. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie europejskiej i amerykańskiej odzieży męskiej. Klienci są rozsiani po całym świecie, a wpływ naszych produktów stale się rozszerza. Firma posiada własną fabrykę i wiele strategicznych spółdzielczych fabryk odzieży, aby zapewnić produkcję, jakość i obsługę posprzedażną. Nasze centrum rozwoju ma przewagę czasu, lokalizacji i personelu i może odkrywać nowe tkaniny i elementy tak szybko, jak to możliwe. Stwarza to bardzo dobre warunki dla innowacyjności naszych produktów, a nasze produkty zostały potwierdzone przez nowych i starych klientów oraz rynek.

Nasze usługi

Cenimy wszystkich naszych klientów: nasz profesjonalny zespół obsługi klienta jest zawsze do Twojej dyspozycji. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza! Co więcej, możesz łatwo odebrać swoje zamówienie w dowolnym miejscu na świecie dzięki naszej usłudze wysyłkowej na całym świecie! Życzymy udanych zakupów na fredasa.com /!

Więcej pomocy prosimy o przesyłanie pytań na adres e-mail naszego działu obsługi klienta: info@fredasa.com / whatsapp( +16157877960 )

Czekają na Ciebie tysiące produktów w różnych stylach!